معاونت پژوهش و فناوری- صفحه نمایش
اهدای تجهیزات پژوهشی به اعضای هیئت علمی جدیدالاستخدام

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/3/22 | 

اهدای تجهیزات پژوهشی به اعضای هیئت علمی جدیدالاستخدام

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، برای کمک به امر پژوهش و آموزش، همگام با قوانین و مقررات حمایتی وزارت علوم تحقیقات و فناوری از اعضای هیئت علمی جدید الاستخدام با حمایت دکتر علی حسن بیگی رئیس دانشگاه خوارزمی و پیگیری های دکتر دلنواز معاون پژوهشی، در برنامه ای به اساتید جوان و تازه استخدام دانشگاه خوارزمی یک دستگاه لپ تاپ هدیه داده شد.

در این جلسه که با سخنان حجت‌الاسلام آقاتهرانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خوارزمی با تاکید بر تزکیه و تربیت دانشجویان همگام با آموزش شروع شد، با سخنان دکتر گنج بخش معاونت فرهنگی و اجتماعی از آیین نامه ها و رویکرد فرهیختگی در دانشگاه و نقش اساسی حوزه فرهنگ و تاثیر آن بر ارتقاء اساتید ادامه پیدا کرد.

در ادامه، دکتر دلنواز معاون پژوهشی با خبرهای خوش از پرداخت های بروز از طرح های پژوهشی و تأکید دانشگاه بر پرداخت به موقع گرنت های پژوهشی، به تمرکز هرچه بیشتر اساتید بر روی موضوعات پژوهشی در سطح ملی و بین المللی که می تواند به ارتقاء جایگاه دانشگاه و اساتید بینجامد اشاره کرد. سپس دکتر علی حسن بیگی رئیس دانشگاه از برنامه‌های کلان و راهبردی دانشگاه گفته و تاکید کردند تربیت و آموزش اگر توأمان نباشد نمی توانیم نسل خوبی را به آینده جامعه تحویل دهیم. ایشان رعایت قوانین و مقررات دانشگاهی را واجب دانسته و از اعضای هیئت علمی خواستند ضمن نگاهی نو به سرفصل های آموزشی دانشکدهای خود به حل مسائل و مشکلات کشور که در سامانه های مختلف وزارت علوم جمع بندی شده است توجه جدی تری داشته باشند. تأسیس دانشکده های نو و با رویکردهایی نوین از دیگر مسائلی بود که سکاندار هدایت دانشگاه به آن اشاره کردند و یکی از دغدغه های مهم و اساسی دانشگاه را ایجاد فضایی آرام برای آموزش و پژوهش اساتید و رفاهی مطلوب یاد کردند.

در پایان یاد آور شدند با هدف رفع دغدغۀ مسکن در دولت خدمتگزار و دانشگاهیان، پیگیری هایی جدی انجام شده و به زودی با عقد قرارداد، مقدمات ساخت فاز اول مسکن اساتید شروع خواهد شد. در پایان جلسه اعضای هیات رئیسه دانشگاه لپ تاپ های هدیه را به اساتید جدید الاستخدام تقدیم کردند.


 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت پژوهش و فناوری:
http://khu.ac.ir/find-35.9689.68890.fa.html
برگشت به اصل مطلب